SPECIALIZACE NA SVATEBNÍ PRODUKCI

Budoucí manželé, ale i ostatní,

v  menu naleznete podsekci TIPY na DODAVATELE, TIPY na MÍSTA, REFERENCE a informace o KLARINETISTOVI, se kterým často spolupracuji...

Zde naleznete VIDEA a FOTOGRAFIE z již proběhlých svateb.

Stěžejní informace však získáte v devíti bodech níže, které krátce představují významné faktory a skutečnosti týkající se svatební produkce, na kterou se specializuji ve snaze nabídnout klientům „vždy něco navíc“…

Rozhodnete-li se využít mých služeb, můžete vyplnit nezávazný poptávkový formulář ke svatební produkci, který se nachází na konci této stránky.

1. INDIVIDUÁLNÍ CENOVÉ BALÍČKY

Nabídka mých služeb v rámci specializace na svatební produkci není primárně založena na délce hudební produkce, ale je vytvořena s ohledem  na přání a preference klientů, kteří si své požadavky skládají do konkrétních balíčků služeb. Zákazník si vybírá vždy jen to, co bude chtít. Způsoby, možnosti a cenovou nabídku zasílám prostřednictvím e-mailu po obdržení stručných informací (termín a místo svatby, stručná představa, představení se - zasílat na e-mail djshirak@gmail.com, nebo je možné vyplnit poptávkový formulář umístěný dole na stránce). Případně více informací poskytuji telefonicky na +420 775 203 533.

2. JAKO DJ SHIRAK OD ROKU 1999 NA RŮZNORODÝCH TYPECH AKCÍ, PROČ?

Byly akce noblesní a třpytivé, party na blátě, produkce s non stop rockovou muzikou, klubové a taneční party v rozličných rytmech do dlouhých ranních hodin… Cenné zkušenosti a postřehy z těchto akcí zohledňuji i při svatební produkci, kdy se snažím být flexibilní k hudebnímu publiku, protože produkce na svatbách musí být pestrá.

3. SPECIALIZACE NA SVATEBNÍ PRODUKCI AŽ OD ROKU 2010, PROČ?

Být dobrým svatebním DJem vyžaduje velkou míru úsilí a prostoru k seberealizaci a zdokonalování. Svatební DJ mající určité kvality bezproblémově pracuje s různorodým publikem (věkově i charakterově odlišným) a atmosférou. Ještě lepším se stane, pokud má smysl pro humor, empatické cítění a schopnost pohotově improvizovat. Je chybou, pokud svatební DJ dává přednost dobrému rautu a pěkným kamarádkám od nevěsty. Jeho povinností je pečlivé sledování svatební atmosféry jak na tanečním parketu, tak u svatební tabule - musí pohotově reagovat tak, aby hudební produkce byla nejen vkusná, ale také vhodná k aktuální situaci a atmosféře. Stručně a jednoduše – „Svatební DJ musí být vyzrálý!“

4. DJ SHIRAK NA SVATBĚ I JAKO MUZIKANT? ANO...

Na svatbách vystupuji také v roli kytaristy a zpěváka. V rámci odpoledního „rozehřívání“ s přípravou na divokou večerní tancovačku hraji a zpívám známé písně (ukázka z vystoupení ke stažení ZDE). Většina svatebních hostů společně se mnou zpívá a spoluvytváří tak svatební zábavu, která tak postupně graduje od časného odpoledne až do ranních hodin. V posledních letech se mi velmi osvědčila spolupráce s kamarádem klarinetistou, který díky vkusnému a pečlivě vybranému repertoáru dodá svatebnímu obědu a odpoledni tu pravou atmosféru (více o něm zde). Pokud vystupujeme na svatbě společně, plnohodnotně zastupujeme roli kapely, kdy hrajeme v několika tematických blocích za podpory profesionálního orchestrálního  aranžmá (backgroundy). DJing se tak plynule kombinuje a doplňuje se živou a tematicky svatebně laděnou produkcí. Klarinetista může v případě zájmu zahrát již v rámci obřadu.

5. DJ SHIRAK I JAKO SVATEBNÍ ANIMÁTOR? ANO...

Mé služby nezahrnují pouze realizaci vlastní hudební produkce. Na základě osobního setkání s novomanželi připravuji podklady také pro svatební zábavu (oblíbené svatební hry, tradice, doplňkový program). Působím tak v roli svatebního animátora, který přichází vždy s pestrou nabídkou a možnostmi, jak např. ze svatebního odpoledne udělat příjemný zážitek pro všechny svatebčany. Zkušenosti z již proběhlých svateb mi dávají předpoklad doporučit novomanželům opravdu jen to vhodné, nepřehnané i originální…

6. ROZSÁHLÝ HUDEBNÍ ARCHIV S HUDBOU VŽDY NA PŘÁNÍ

Jedná se o stálou hudební sbírku (cca 20 tis. vybraných skladeb různých žánrů). Mimo to se na každou další svatbu připravuji individuálně – archiv doplňuji o konkrétní oblíbené interprety novomanželů a jejich svatebčanů. Vždy platí, že hraji pro novomanžele a svatebčany, nikoli pro sebe!

7. KULTIVOVANÉ A INTELIGENTNÍ MODEROVÁNÍ SVATEBNÍHO DNE

Při hudební produkci se držím zásad „staré školy DJingu“, která klade důraz na moderátorské schopnosti. Vysokoškolské studium českého jazyka mi v tomto ohledu přineslo cenné zkušenosti z oblasti rétoriky a kultivovaného vyjadřování, které tímto přenáším do praxe.

8. TVORBA HUDEBNÍCH PODKLADŮ

Je-li přáním novomanželů vytvořit mix několika tematicky jdoucích písní za sebou pro účely úvodního tance apod., rád jej připravím… Rovněž zpracovávám konkrétní hudební požadavky, např. na obřad, svatební hostinu, taneční sestavu pro svatebčany apod.

9. ZÁJEM O VEŠKERÉ DETAILY TÝKAJÍCÍ SE VAŠEHO SVATEBNÍHO DNE I Z JINÉHO POHLEDU

Před svatbou vždy doporučuji minimálně jedno osobní setkání s novomanželi, při kterém s nimi hovořím o veškerých podrobnostech svatebního dne. Díky dlouhodobé spolupráci s velkou rentalovou firmou zabývající se zakázkami typu komplexní technické zajištění festivalů, koncertů, galavečerů apod. vím, jak je kvalitní příprava důležitá pro bezproblémový průběh vlastní akce. Vždy kladu důraz na detail - hudbu obecně, rozmístění tanečního parketu a svatební tabule, akustika, scénické osvětlení atd. Profesionální přístup i kvalitní technika je samozřejmostí!

 

Poptávkový formulář ke svatební produkci